This tournament has ended!

imgFirst FIFA Tournament Created by CESO Cyprus

Καλωσορίσατε στο πρώτο τουρνουά FIFA 22 απο την CESO Cyprus.  Ολοι οι εθελοντές μπορούν να συμμετέχουν και να διασκεδάσουν μαζί μας. Για  πρώτη φορά το τουρνουά θα διοργανώθει  με 16 παίκτες. Η διοργάνωση θα είναι στο χώρο του Inspot Nicosia. Η  συμμετοχή είναι δωρεάν και οι νικητές θα ανταμειφθούν με πιστοποιητικό έγγραφο και ένα μικρό δωρο.

3. 18:30 Ξεκινάει ο πρώτος αγώνας

4. Σε περίπτωση που ο διαγωνιζόμενος απουσιάζει την ώρα που έπρεπε να παίξει τον αγώνα, ο αντίπαλος του νικάει αυτόματα με 1-0

5. Αν ο διαγωνιζόμενος χάσει τον πρώτο του αγώνα και παρευρεθεί στον δεύτερο αγώνα, δικαιούται να αγωνιστεί μόνο τον δεύτερο αγώνα

6. Ο κάθε διαγωνιζόμενος έχει σύνολο 2 λεπτά για να διαμορφώσει την ομάδα του

7. Διάρκεια Κάθε Αγώνα - 12 λεπτά

8. Η διαμόρφωση ομάδας και η διάρκεια κάθε αγώνα πρέπει να είναι συνολικά 15 λεπτά. Η μόνη εξαίρεση είναι σε περίπτωση που οι διαγωνιζόμενοι πρέπει να παίξουν παράταση

9. Θα ξεκινήσουμε με την φάση των 16, που θα παιχτούν συνολικά 16 αγώνες

10. Θα γίνουν 2 Αγώνες. Εντός και εκτός έδρας

11. Νικητής είναι αυτός που σκοραρε τα περισσότερα γκολ 13. Σε περίπτωση που τα γκολ και στους δύο αγώνες είναι ισοπαλία, τότε πηγαίνουν παράταση και αν χρειαστεί, πέναλτι

12. Οι Νικητές της πρώτης φάσης των 16 θα περάσουν στην επόμενη φάση τον 8, όπου θα επαναληφθεί η ίδια διαδικασία

13. Οι Νικητές της φάσης των 8 θα πάνε στα ημιτελικά

14. Οι Νικητές των ημιτελικών θα διαγωνιστούν σε 1 αγώνα, ο οποίος θα καθορίσει τον Νικητή του Τουρνουά